Apie mus

Internetinė plytelių ir santechnikos parduotuvė

Sveiki atvykę į internetinę plytelių ir santechnikos parduotuvę keramas.lt oficialaus distributoriaus Zeus Ceramica. Mūsų parduotuvės asortimentas apima keramines ir akmens masės plytelės, santechniką. Turime įvairių plytelių, tiek gyvenamosios patalpoms, lauko patalpoms, tiek vonios kambariui. Plytelės atsparios drėgmei, yra itin kokybiškos ir patvarios kaip granitas. Keraminis granitas arba akmens masė savo sąvybėmis niekuo nenusileidžia tradiciniam granitui. Mūsų mozaika - tai visų pirmą yra dizaino elementas, kuris pagamintas iš keramikos. Santechnika - be jos neįmanoma įrengti nei vieno vonios kambario. Asortimentas nuolat plečiasi, jei jūs negalite rasti norimo produkto, galite paklausti mūsų konsultantų ir jie padės jums. 


Mūsų komanda

Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs konsultantai!

Galime padėti jums apsipirkti tiek internetinėje parduotuvėje, tiek pas mus salone. 

Prekių pristatymas.
 

Atsiliepimai

Marija 2016.11.15
Ilgą laiką ieškojau patikimos parduotuvės kur galėčiau įsigyti plytelių ir santechnikos į savo vonios kambarį, labai džiaugiuose, kad radau internetinę parduotuvę keramas.lt Tai labai patogu, kai jūs galite pasirinkti keletą variantų ir nusipirkti internete arba apžiūrėti ir ateiti į parduotuvę pamatyti gyvai. Salone man padėjo rasti tai, ko ieškojau ir operatyviai suteikė visą informaciją apie pristatymą ir kitas detales. Dėkui darbuotojoms, labai malonus įspūdis liko apie šią įmonę.
Julija 2016.12.06
Labai dėkoju Jurijui, kuris labai greitai suteikė visą reikiamą informaciją. Mums buvo svarbu gauti įsigytas prekes iki numatytos datos, tad UAB Keramas pasirūpino, jog prekės mus pasiektų laiku. Netgi anksčiau nei turėjo. Buvome labai nustebinti ir dėking tokiu dėmesingumu.